Pipor 1800-tal
2015-12-02
346773
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PIPOR, 3 st, trä och porslin, 1800-tal, piphuvudenas längd 4-5-11 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Skador