Olga Smirnova olja
2015-12-04
346767
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OLGA SMIRNOVA (född 1954): Vallmofält, signerad, daterad a tergo 2003, olja på duk, 49x76 cm, oramad