Vjeteslav Kliuchnikov oljemåning
2015-12-04
346763
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (född 1956): Utsikt mot Skeppsholmen Istockholm, signerad och daterad V Kliuchnikov- 10, olja på duk, 50x80 cm