Joakim Allgulander litografi
2015-12-04
346705
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): "Kansas City", signerad, 39/50, litografi, bladmått 55x40 cm
Smärre hörnfläck