Klubbat för:
750 SEK
1 500 SEK
DOCKOR, 5 st, 1900-talets första hälft, varav 2 st med huvud i biskv isamt 3 st idelvis i celluloid, längd ca 26-52 cm
Diverse skador
346703
2015-12-10