Skåp med steninläggningar
2015-12-03
346646
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SKÅP, Kina, 1900-tal, svart lack, dekor av delvis slipade stenar, figurscener, höjd 95 , 64x32 cm
Bruksslitage, senare hyllplan, lås saknas