Kabinettskåp
2015-12-03
346596
| Klubbat belopp | 9 600 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
KABINETTSKÅP, 1700-tal, sannolikt södra Europa, dörrar invändigt bemålade, lådinredning, höjd 124, bredd 57, djup 41 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Senare underrede, skador, slitage, restaurerad