Ampel alabaster
2015-12-03
346573
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
AMPEL, alabaster, 1900-talets början, 3 ljuspunkter, diameter 53, höjd 110 cm
Bruksslitage