Antoni Clavé
2015-12-03
346568
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANTONI CLAVÉ (Spanien, 1913-2005): Komposition, signerad Clavé, 14/75,färgetsning med prägling, 68x53 cm