Orientmatta Sarouk semiantik
2015-12-06
346530
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 10 000 SEK |
ORIENTMATTA, Sarouk, semiantik, ca 356x285 cm
Slitage, lagningar, flera fläckar