James Coignard
2015-12-03
346526
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008): (2), Kompositioner signerade och numrerade J. Coignard ?/75 vardera, carborundumgravyrer, bladmått 55,5x44 resp 57x47 cm, oramade