Kanna empirestil
2015-12-02
346360
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KANNA, empirestil, 1900-tal, motiv av Jérôme Bonaparte, sevresliknande märkning, höjd ca 27 cm
Skador, lagningar