Dekorelement Karl JOhan
2015-11-29
346318
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
DEKORELEMENT, 2 st, Karl Johan, skuret trä, förgyllda, i form av delfin, total höjd inkl socklar höjd ca 36 cm
Skador, en med senare ljuspipa, en saknar ljuspipa, senare socklar