Sundberg oljemålning
2015-11-30
346286
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
J. SUNDBERG (1900-tal): Vintermotiv, signerad, olja på duk, ca 85x99 cm