Manne Hallengren
2015-11-30
346269
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MANNE HALLENGREN (1875-1951): Vinterlandskap med skogsväg, signerad M Hallengren, olja på duk, ca 65x98 cm