Cremekoppar Kina
2015-11-30
346193
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
CREMEKOPPAR med lock, 6 + 5 st., porslin, Kina, 1800-tal, underglasyr i blått, höjd 8 cm
Mindre lagningar, några med sprickor