Tekoppar Kina 12
2015-11-30
346188
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TEKOPPAR med fat, 12 st., 17/1800-tal, Kina, porslin, förgylld kantrand, koppens höjd 5,5, fatets diameter 15,5 cm
Förgyllningen med slitage