Olle Blomberg stilleben
2015-11-29
346148
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OLLE BLOMBERG (1909-1996): Stilleben med flaskor, signerad Olle Blomberg samt monogramsignerad och daterad -50, olja på pannå, ca 33x29 cm