Ljuskrona rokokostil
2015-11-29
346125
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets mitt, rokokostil, behängd med olikslipade prismor, för sex ljus, elektrifierad, höjd 58 cm
Bruksslitage