Oljemålning Elin Källman
2015-12-03
346118
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ELIN KÄLLMAN (född 1977): "Fönster utan sol", signerad a tergo Elin Källman, olja på duk, 28x33