Jason nattduksbord
2015-12-01
346100
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
JASON, nattduksbord, Danmark, 1950/1960-tal, teak, höjd 62 cm, 42x73 cm
Ytskador, tidningshylla saknas