Orientmatta Ersari
2015-12-01
345928
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ORIENTMATTA, Ersari, ca 248x310 cm
Slitage, kortsida tappar knutar, lagningar, delvis blekt