A Silver Mounted Carving (OrientalSelected)
2015-12-01
345905
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
A SILVER MOUNTED STONE CARVING, a foo dog and scrolling dragons, phoenix bird, height c. 7.5 cm
STEN, med silvermontering, krönt av fohund samt dekorerad med drakar och fenixfågel, höjd ca 7,5 cm
Displayed at Nybrogatan 32 Stockholm 24th-30th of November.
Visas på Nybrogatan 32 Stockholm 24-30 November.
Repairs, damages Lagningar, skador