Silverdosor
2015-11-28
345904
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DOSOR, 8 st, silver, 1900-tal, längd ca 6,5-9,5 cm, vikt ca 465 g
Slitage, skador