Lars Tärning stilleben
2015-12-03
345828
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LARS TÄRNING (född 1945): Stilleben med äpple, signerad och daterad Lars Tärning -13, ca 24x37,5 cm