Lars Tärning
2015-12-03
345825
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LARS TÄRNING (född 1945): Stilleben med apelsin, signerad och daterad Lars Tärning -13, 21x35 cm