Ulf Gripenholm färglitografi
2015-11-29
345820
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ULF GRIPENHOLM (född 1943), Badare I, färglitografi, 1983, signerad och numrerad Gripenholm 2/150, 45,5x55,5 cm