Oidentifierad konstnär
2015-11-28
345775
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Silleben av räckor och rödlök, signerad och daterad V-L-M 30-11-25, olja på pannå, 27x40 cm