Oidentifierad konstnär
2015-11-28
345772
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Riddarholmen i snö, otydlig singatur, olja på duk, 61x50 cm