Kniv Finland 1900-talets mitt
2015-12-06
345759
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KNIV, Finland 1900-talets mitt, mässing och trä, fodral i präglat läder och vitmetall, skaftavslutning i form av hästhuvud, märkt Kauhava, längd 17 cm
Slitage