Snusflaskor glas
2015-11-28
345756
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SNUSFLASKOR, 2 st, glas, Kina, 1900-tal, en med bemålad insida motiv av landskap, en med dekor som imiterar agat, höjd ca 6,5 resp 6 cm
Nagg