Cloisonné
2015-11-28
345752
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VASER, 3 st, SALTSTRÖARE, SALTKAR, cloisonné, Kina, 1800/1900-tal, dekor med motiv av blomsterrankor, höjd ca 2,5-18 cm
Slitage, smärre stötmärken