Oidentifierad konstnär oljemålning
2015-11-28
345739
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets slut): Bergslandskap, otydligt signerad, 48 x 72 cm
Duklagningar