Penselbad soapstone
2015-11-28
345721
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PENSELBAD, soapstone, 1800/1900-tal, Kina, i form av persimon med löv, längd ca 21 cm höjd ca 7,5 cm
Nagg, skador