Lackarbeten Kina
2015-11-27
345705
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ASK, SKRIN, lackarbete, Kina, 1800/1900-tal, figurscener med blommor, askens diameter 7,5 cm, skrinets längd 21 cm
Proveniens: Lennart Hyland
Skador