Klubbat för:
2 400 SEK
3 000 SEK
KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, s.k. gripsholmsstolar, bemålade, rutig klädsel, sitthöjd ca 44 cm
Slitage, smärre slitage
345698
2015-11-28