Berta Hansson
2015-11-28
345600
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BERTA HANSSON (1910-94): Barnhuvuden, signerad Berta Hansson, 170/260, etsning, bildyta 19,5x29 cm