Stellan Mörner
2015-11-28
345511
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STELLAN MÖRNER (1896-1979): Devis, signerad och daterad Mörner -56, blandteckning på pannå, 16x22 cm