Mollie Faustman oljemålning
2015-11-28
345497
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
MOLLIE FAUSTMAN (1883-1966): Italienskt gatumotiv, signerad M.F, olja på duk, 93x65 cm