Ljusstakar 1800-tal
2015-11-27
345469
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, sengustavianska, marmor, brons, höjd ca 26 cm
Nagg, skadade kedjor