Angelica Wiik färglitografi
2015-11-26
345305
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Rävboa", signerad Angelica Wiik, EA, färglitografi, 60 x 42 cm, oramad