Tallrikar Kina
2015-11-27
345269
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
DJUPA TALLRIKAR, 4 st, TALLRIKAR, 6 st, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i famille rosefärger, diameter ca 23 cm
Sprickor, nagg, en tallrik m stor stjärnspricka