Uno Vallman Bröllop 1966
2015-11-30
345264
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004): Bröllop, signerad och daterad Uno Vallman 1966, olja på duk, 74x59 cm,
PROVENIENS: GALLERI STURE, Stockholm