Uno Vallman
2015-11-30
345263
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004): Påfågel, signerad och daterad Uno Vallman 1966, olja på duk, 80x100 cm,
PROVENIENS: GALLERI STURE, Stockholm