Uno Vallman 1965
2015-11-30
345261
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004): Färgexplosion, signerad och daterad Uno Vallman 1965, olja på duk, 45x37 cm,
PROVENIENS: GALLERI STURE, Stockholm