Uno Vallman 1965
2015-11-30
345251
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004): Vegetation, signerad och datera Uno Vallman 1965, olja på duk, 32x41 cm,
PROVENIENS: GALLERI STURE, Stockholm
Vågig duk