Åke Wickström oljemålning
2015-12-02
345216
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ÅKE WICKSTRÖM (född 1927): (3) Stadsmotiv samt interiör, signerad Å. Wickström, olja på pannå/olja på duk, 14x 12,5 och 40x29 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg