Lennart Rodhe
2015-11-27
345206
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LENNART RODHE (1916-2005): Komposition, signerad och daterad Lennart Rodhe 1971, 45/110, färglitografi, bladmått ca 41x32 cm