Ljuskrona 1800-tal nyrokoko
2015-12-10
345184
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LJUSKRONA, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, bronserad metall, 4 ljusarmar, höjd ca 66 cm
Mindre slitage