Bodil Hedlund
2015-11-26
345178
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BODIL HEDLUND (född 1946): Stilleben med äpplen, signerad Bodil Hedlund, olja på duk, 100x81 cm